Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafınca düzenlenen Genç iyilik Ideathontinun teması Afet Sonrası Yaşam üzerine geliştirilebilecek çözümlerdir. 
Yaşadığımız afet sonrası. gençlerin farklı platformlarda bir araya gelerek ihtiyaç ve iyileştirme alanlarına yönelik birçok sosyal ve teknolojik fikir, proje veya çözümü dayanışma içerisinde geliştirdiğini biliyoruz. 
Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak gençlerin Afet üzerine yaptıkları çalışmaları da desteklemeyi hedefliyoruz. Afet sonrası gündeme gelmiş ve gelecek olan ihtiyaç ve iyileştirme alanlarına yönelik çözümler konusunda Bakanlık çalışmalarına ek olarak neler yapabileceğimizi sizlerle birlikte kurgulamak istiyoruz. 
Gençler tarafından gerçekleştirilen veya kurgulanan çalışmaların gündeme alınması, yapılan çalışmaların etki düzeyinin artması ve hep beraber iyileşmemiz için tüm gençlerimizi bu konuda fikir üretmeye davet ediyoruz. 
Gençlerin gözlemledikleri sorunları kendi bakış açıları ile ifade etmeleri sorunlara yönelik çözüm önerileri sunmalarını bekliyoruz. 
Fikrine güvenen tüm genç takımları çözümler geliştirmek üzere online ideathona davet ediyoruz! 
Sen de çözümün bir parçası olabilirsin. Beraber iyileşecek ve iyileştireceğiz!  

Buradan BAŞVURU YAP 'yapabilirsiniz...

GENÇ İYİLİK IDEATHONU​

METİN ERAT tarafından yazıldı 10 Mart 2023 Cuma 13:17:00 Categories: Duyurular Haberler
Bu içeriği oyla 0 Oy