Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

3-5 Mart 2017 tarihleri arasında Alanya ilçesinde yapılan Türkiye Bireysel Yüzme Şampiyonası ve Milli Takım Seçme yarışlarında 03-09 Nisan 2017 tarihleri arasında Cumhuriyet Üniversitesinde yapılacak olan Fiziksel ve Fizyolojik test ölçüm kampına katılacak teknik kadro ve Yüzme Teknik Kurulunun ortak kararıyla seçilen sporcuların listesi aşağıdadır.

 

Not: 18 yaş altı sporcular hastanede genel check-up ve laktat kan alımı için veli izin belgesi getirmek zorundadır.

 

Sporcular testler için gerekli spor kıyafetlerini ve havuz malzemelerini getirmeleri gerekmektedir.

SN

ADI SOYADI

DOĞUM TARİHİ

KULÜBÜ

SINIFI

1

CEMRE ATEŞ

2008

FERDİ KAYSERİ

S11

2

ŞERİFE KARABİBER

2005

KONYA GESK

S11

3

GİZEM KÜLAHÇI

1988

BAŞKENT GESK

S11

4

FEDAİ ÖZAL

1978

SAKARYA GESK

S11

5

SÜMEYYE BAYRAM

1990

BURSA NİLÜFER BELEDİYESİ

S11

6

FATMA NUR BAKİ

1999

ANTALYA GESK

S12

7

İLAYDA AFRA YURTSUZ

2001

FERDİ İSTANBUL

S12

8

ENES FAİK KULAKSIZ

2005

KOCAELİ YILDIZLAR

S12

9

MUSTAFA ARSLAN

1999

GAZİANTEP DOLPHİN GSK

S12

10

EMRE SÖNMEZ

1987

BAŞKENT GESK

S12

11

ERHAN KOÇAK

1983

BAŞKENT GESK

S12

12

HALİL İBRAHİM ARSLAN

2001

GAZİANTEP DİNAMİK GSK

S12

13

AHMET ASLAN

2001

GAZİANTEP DOLPHİN GESK

S12

14

ELİF YEMİŞEN

2000

KAHRAMNMARAŞ AKÇAKOYUNLU

S12

15

TUĞÇE SÖNMEZ

2001

KONEVİ GESK

S12

16

NİSANUR DAYI

2005

ANKARA BEYAZ KELEBEKLER

S13

17

ÖMER GÜLEÇ

2002

BURSA TİMSAHLAR ENG. GSK

S13

18

TÖRE BIYIK

2002

KAHRAMANMARAŞ ERTUĞRULGAZİ

S13

19

MURAT TARÜN

2001

GAZİANTEP DİNAMİK GESK

S13

20

M. EMİN TOPALOĞLU

2003

BAŞKENT GESK

S13

21

BETÜL MALKOÇ

2003

VATAN GESK

S13

22

TUĞÇE AKTAŞ

1999

ORDU GESK

S13

23

HATİCE GÜÇLÜ

2005

KONYA GESK

S13

24

ERDAL MIH

2005

MEVLANA GESK

S13

25

NESLİHAN AKGÜL

2000

KAHRAMANMARAŞ AKÇAKOYUNLU

S13

26

MERT EMİR İMAM

2004

KAYSERİ GENÇLİK HİZ. GSK

S13

27

AŞIR KEREM VURAL

2003

BAŞKENT GESK

S13

 

TEKNİK KADRO

 

 

ADI SADI

GÖREVİ

İLİ

1

MAHMUT KARAKOLLUKÇU

ANTRENÖR/ TEST KOORDİNATÖRÜ

SİVAS

2

FATİH ŞAŞMAZ

ANTRENÖR

HATAY

3

MURAT KONAK

ANTRENÖR

BURSA

4

M.ALİ ALBAS

ANTRENÖR

G.ANTEP

5

FERHAT  GÖKTAŞ

ANTRENÖR

ANKARA

6

ÇETİN KOÇAK

ANTRENÖR

ÇORUM

7

GÖZDE BURSALI

ANRENÖR

BURSA

8

ZÜBEYDE SÖNMEZ

MALZEMECİ

KONYA


İrtibat; Yüzme Teknik Kurul Başkanı : Mahmut KARAKOLLUKÇU :5356581379

  YÖNETİM Kurulu Üyesi Vedat YAVUZ :5334811191

Eren Yıldırım tarafından yazıldı 14 Mart 2017 Salı 11:39:00 Categories: Yüzme
Bu içeriği oyla 5 Oy