TANITIM VİDEOMUZ

SPONSORLARIMIZ

 

 

 

https://www.swans.co.jp

SWANS OFFICIAL EYESHADE

SUPLIER FOR TURKISH NATIONAL

GOALBALL TEAMS

GOALBALL MİLLİ TAKIMLARI

RESMİ GÖZLÜK SAĞLAYICILARI

 

detay....

 Sesi Görenler Deplasmanlı Lig 5.. hafta maç programı ve hakem atamaları belli oldu.

detay....

Kadın Goalbal Milli Takımımızın Fıransa Kadın Goalball Milli takımı ile Karaman'da sürdürdüğü ortak kamp çalışmaları devam ediyor. Kampı ziyaret eden Federasyon başkanımız Sayın Ayhan Yıldırım teknik ekipten kamp ile ilgili bilgiler alarak çalışmaları yerinde izledi.

detay....

26-30 Eylül 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Kadınlar Goalball Deprem Şehitlerini Anma Türkiye Kupası müsabakalarında Görev alacak Hakem Listesi Yayınlandı

detay....

16-24 Temmuz 2023 tarihleri arasında Denizli ilinde yapılan B1 Futbol altyapı gelişim kampı ve B Milli Takım seçmeleri sonucunda B1 Futbol Milli Takımına seçilen sporcular açıklandı.

detay....

2-10 Ağustos 2023 tarihleri arasında Isparta ilinde yapılan Goalball erkek ve kadın altyapı gelişim kampı ve genç milli takım seçmeleri sonucunda Goalball Genç Milli Takımlarına seçilen sporcular açıklandı.

detay....

  KADINLAR GOALBALL DEPREM ŞEHİTLERİNİ ANMA TÜRKİYE KUPASI REGLEMANLARI YAYINLANDI

detay....

Federasyonumuzun Karaman ilinde düzenleyeceği kadınlar goalball Federasyon kupasına katılacak sporcular için 18-23 Eylül 2023 tarihleri arasında göz muayenesi açılacaktır.

detay....

detay....

Haberler - Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu  B2-B3  FUTSAL MUSABAKALARI DUYURUSU

detay....

2023 sezonunda federasyonumuzun Goalball branşında görev alacak hakemler için 29-30 Nisan 2023 tarihlerinde online olarak düzenlediği vize ve gelişim seminerine katılamayan hakemlerimiz için 2 Eylül 2023 tarihinde saat 21:00 da online olarak vize telafi semineri düzenlenecektir.

detay....

5-11 Haziran 2023 tarihleri arasında Konya ilinde gerçekleştirilen Goalballl 1. Kademe yardımcı antrenörlük kursuna katılan adayların sınav sonuçları açıklandı.

detay....

Gençlik ve Spor Bakanı

Spor Hizmetleri Genel Müdür V.

Federasyon Başkanımız

KULÜP İŞLEMLERİ İÇİN

MURAT ALMIŞ (0533 510 40 68)

ARAYABİLİRSİNİZ

 

 

SEMİH DENİZ 1500 M T11 RİO 2016

 

 Semih DENİZ Rehberi Muhammed Emin TAN ile birlikte Rio Paralimpik Oyunlarında Engelliler tarihinde ilk kez Atletizm branşında Paralimpik Madalyası alarak bizleri gururlandırdı. Sporcumuzun ve Rehberinin başarılarının devamını dileriz.

 

 

 

FUTBOL MİLLİ TAKIMIMIZ

 

Dünya Atletizm Şamp. 1500 M T11 H.H. KAÇAR

Katar'ın Başkenti Doha'da yapılan IPC Dünya Atletizm Şampiyonasında tek madalyamız kendisinin en iyi performansını sergileyerek bronz madalya kazanan Hasan Hüseyin KAÇAR ve rehberi ve antrenörü M. Uğur ÇAKIR'dan geldi.

Sporcumuza başarılarının devamını dileriz.

ENGELSİZ SPOR 123. BÖLÜM

ENGELSİZ SPOR 122. BÖLÜM

Kahraman Kurbetoğlu Top 10 Gol