Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

22-27 Kasım 2011 tarihleri arasında Nevşehir ilinde düzenlenecek Futsal B2-B3 Türkiye Şampiyonası ve Lig belirleme müsabakaları Fikstürü aşağıdadır.

FİKSTÜRÜ WORD DÖKÜMANI OLARAK ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ..  

 

 

2011 YILI FUTSAL B2-B3 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI VE LİG BELİRLEME MÜSABAKALARI MAÇ FİKSTÜRÜ AŞAĞIDADIR       A GRUBU  
22 KASIM SALI     1 DİYARBAKIR GESK  
MAÇ NO SAAT SAHA 1. TAKIM 2.TAKIM     2 ÇAĞDAŞ GÖRMEYENLER SK  
  10:00   TEKNİK TOPLANTI     3 MEVLANA ENGELLİLER SK  
  12:00   AÇILIŞ     4 TÜRKİYE GÖR. ENG. DER. SK  
1 13:00 1 BAŞKENT GESK ANKARA MİTAT ENÇ GÖRENKALPLER SK          
2 14:00 1 BURSA TİMSAHLAR GESK PALANDÖKEN ENG. SK       B GRUBU  
3 15:00 1 DİYARBAKIR GESK TÜRKİYE GÖR. ENG. DER. SK     1 BURSA OSMANGAZİ BLD. GESK  
4 16:00 1 ÇAĞDAŞ GÖRMEYENLER SK MEVLANA ENGELLİLER SK     2 GAZİANTEP MİTAT ENÇ KÖRLER SK  
5 17:00 1 ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK ÇANAKKALE GÖRME ENG. DERNEĞİ SK     3 MANİSA GESK  
6 18:00 1 UMUT IŞIĞI GESK ORDU GESK     4 GÖRME ENG. ESKİŞEHİR SK  
7 19:00 1 BURSA OSMANGAZİ BLD. GESK GÖRME ENG. ESKİŞEHİR SK          
8 20:00 1 GAZİANTEP MİTAT ENÇ KÖRLER SK MANİSA GESK       C GRUBU  
              1 BAŞKENT GESK  
23 KASIM ÇARŞAMBA     2 BURSA TİMSAHLAR GESK  
9 09:00 1 ÇANAKKALE GÖRME ENG. DERNEĞİ SK UMUT IŞIĞI GESK     3 PALANDÖKEN ENG. SK  
10 10:30 1 ORDU GESK ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK     4 ANKARA MİTAT ENÇ GÖRENKALPLER SK  
11 12:00 1 GÖRME ENG. ESKİŞEHİR SK GAZİANTEP MİTAT ENÇ KÖRLER SK          
12 13:30 1 MANİSA GESK BURSA OSMANGAZİ BLD. GESK       D GRUBU  
13 15:00 1 ANKARA MİTAT ENÇ GÖRENKALPLER SK BURSA TİMSAHLAR GESK     1 ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK  
14 16:30 1 PALANDÖKEN ENG. SK BAŞKENT GESK     2 UMUT IŞIĞI GESK  
15 18:00 1 TÜRKİYE GÖR. ENG. DER. SK ÇAĞDAŞ GÖRMEYENLER SK     3 ORDU GESK  
16 19:30 1 MEVLANA ENGELLİLER SK DİYARBAKIR GESK     4 ÇANAKKALE GÖRME ENG. DERNEĞİ SK  
24 KASIM PERŞEMBE          
17 09:00 1 BURSA OSMANGAZİ BLD. GESK GAZİANTEP MİTAT ENÇ KÖRLER SK          
18 10:30 1 MANİSA GESK GÖRME ENG. ESKİŞEHİR SK          
19 12:00 1 DİYARBAKIR GESK ÇAĞDAŞ GÖRMEYENLER SK          
20 13:30 1 MEVLANA ENGELLİLER SK TÜRKİYE GÖR. ENG. DER. SK          
21 15:00 1 BAŞKENT GESK BURSA TİMSAHLAR GESK          
22 16:30 1 PALANDÖKEN ENG. SK ANKARA MİTAT ENÇ GÖRENKALPLER SK          
23 18:00 1 ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK UMUT IŞIĞI GESK          
24 19:30 1 ORDU GESK ÇANAKKALE GÖRME ENG. DERNEĞİ SK          
25 KASIM CUMA FİNAL GRUBU ELEME MAÇLARI          
GRUPLARINDA İLK 2 SIRAYI OLUŞTURAN TAKIMLARDAN OLUŞAN FİNAL GRUBU ELEME MAÇLARINDAKİ TAKIMLAR GRUP ADI VE SIRASI BELİRTİLEREK YAZILMIŞTIR.          
25 11:00 1 A1 C2          
26 12:30 1 C1 A2          
27 14:00 1 B1 D2          
28 15:30 1 D1 B2          
29 17:00 1 25. MAÇ MAĞLUP 26.MAÇ MAĞLUP          
30 18:30 1 27. MAÇ MAĞLUP 28. MAÇ MAĞLUP KLASMAN GRUBU SON 4      
26 KASIM CUMARTESİ      
31 11:00 1 25. MAÇ GALİP 26. MAÇ GALİP FİNAL GRUBU İLK 4      
32 12:30 1 27. MAÇ GALİP 28. MAÇ GALİP      
33 14:00 1 29. MAÇ MAĞLUP 30. MAÇ MAĞLUP 7 LİK 8 LİK      
34 15:30 1 29.MAÇ GALİP 30.MAÇ GALİP 5. 6 LIK        
27 KASIM PAZAR          
35 10:00 1 31.MAL MAĞLUP 32.MAÇ MAĞLUP 3. 4. LÜK        
36 11:30 1 31.MAÇ GALİP 32.MAÇ GALİP 1.2. LİK        

 

 

 

Admin tarafından yazıldı 18 Kasım 2011 Cuma 08:00:00 Categories: Futsal B2 - B3
Bu içeriği oyla 0 Oy