Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

Futsal B1 1.ve 2.Lig 2.devre Müsabakaları ile Yükselme Grubu Müsabakalarının Fikstürleri tarih ve saatleri aşağıda belirtilmiştir.

 

B-1 FUTSAL1. LİĞ 2. DEVRE MAÇ FİKSTÜRÜ
 
1-İSTANBUL İSGÖR GESK
2-ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK
3-TOKAT ERBAA GESK
4-GAZİANTEP ZEUGMA GESK
5-BALIKESİR GESK
6-ANKARA BAŞKENT GESK
7-ANKARA ALTINOKTA GESK

 

22-ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK 77-ANKARA ALTINOKTA GESK
66-ANKARA BAŞKENT GESK 33-TOKAT ERBAA GESK
44-GAZİANTEP ZEUGMA GESK 55-BALIKESİR GESK
1 BAY  
33-TOKAT ERBAA GESK 11-İSTANBUL İSGÖR GESK
77-ANKARA ALTINOKTA GESK 44-GAZİANTEP ZEUGMA GESK
55-BALIKESİR GESK 66-ANKARA BAŞKENT GESK
2 BAY  
44-GAZİANTEP ZEUGMA GESK 22-ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK
11-İSTANBUL İSGÖR GESK 55-BALIKESİR GESK
66-ANKARA BAŞKENT GESK 77-ANKARA ALTINOKTA GESK
3 BAY  
55-BALIKESİR GESK 33-TOKAT ERBAA GESK
22-ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK 66-ANKARA BAŞKENT GESK
77-ANKARA ALTINOKTA GESK 11-İSTANBUL İSGÖR GESK
4 BAY  
66-ANKARA BAŞKENT GESK 44-GAZİANTEP ZEUGMA GESK
33-TOKAT ERBAA GESK 77-ANKARA ALTINOKTA GESK
11-İSTANBUL İSGÖR GESK 22-ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK
5 BAY  
77-ANKARA ALTINOKTA GESK 55-BALIKESİR GESK
44-GAZİANTEP ZEUGMA GESK 11-İSTANBUL İSGÖR GESK
22-ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK 33-TOKAT ERBAA GESK
6 BAY  
11-İSTANBUL İSGÖR GESK 66-ANKARA BAŞKENT GESK
55-BALIKESİR GESK 22-ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK
33-TOKAT ERBAA GESK 44-GAZİANTEP ZEUGMA GESK
7 BAY  
   

 

 
B-1 FUTSAL2. LİĞ 2. DEVRE MAÇ FİKSTÜRÜ
 
1-ANKARA AKTİF GENÇLER GESK
2-SAMSUN GESK
3-KAYSERİ GESK
4-GAZİANTEP MİTHAT ENÇ GESK
5-DİYARBAKIR GESK

 

44-GAZİANTEP MİTHAT ENÇ GESK 11-ANKARA AKTİF GENÇLER GESK
22-SAMSUN GESK 33-KAYSERİ GESK
5 BAY  
33-KAYSERİ GESK 55-DİYARBAKIR GESK
11-ANKARA AKTİF GENÇLER GESK 22-SAMSUN GESK
4 BAY  
22-SAMSUN GESK 44-GAZİANTEP MİTHAT ENÇ GESK
55-DİYARBAKIR GESK 11-ANKARA AKTİF GENÇLER GESK
3 BAY  
11-ANKARA AKTİF GENÇLER GESK 33-KAYSERİ GESK
44-GAZİANTEP MİTHAT ENÇ GESK 55-DİYARBAKIR GESK
2 BAY  
55-DİYARBAKIR GESK 22-SAMSUN GESK
33-KAYSERİ GESK 44-GAZİANTEP MİTHAT ENÇ GESK
1 BAY  

 

 
 
B-1 FUTSALYÜKSELME GURUBU MAÇ FİKSTÜRÜ
 
1-İSTANBUL GESK
2-MALATYA GESK
3-ANKARA GÖRBİR GESK
4-İSTANBUL TÜRKİYE GESK
5-ORDU GESK
 

 

44-İSTANBUL TÜRKİYE GESK 11-İSTANBUL GESK
22-MALATYA GESK 33-ANKARA GÖRBİR GESK
5 BAY  
33-ANKARA GÖRBİR GESK 55-ORDU GESK
11-İSTANBUL GESK 22-MALATYA GESK
4 BAY  
22-MALATYA GESK 44-İSTANBUL TÜRKİYE GESK
55-ORDU GESK 11-İSTANBUL GESK
3 BAY  
11-İSTANBUL GESK 33-ANKARA GÖRBİR GESK
44-İSTANBUL TÜRKİYE GESK 55-ORDU GESK
2 BAY  
55-ORDU GESK 22-MALATYA GESK
33-ANKARA GÖRBİR GESK 44-İSTANBUL TÜRKİYE GESK
1 BAY  
   

 

 
                                                      FUTSAL B-1 2.DEVRE 1.LİĞ ,
                                                       FUTSAL B-1 2.DEVRE 2.LİĞ
                                             YÜKSELME GURUBU MAÇLARININ
                                                       TARİH VE SAATLERİ
 

 

           14 EYLÜL 2010 SALI
09.00
TEKNİK TOPLANTI
 
10.30 ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK ANKARA ALTINOKTA GESK 1 NOLU SAHA
10.30 ANKARA BAŞKENT GESK TOKAT ERBAA GESK 2 NOLU SAHA
11.30 GAZİANTEP ZEUGMA GESK BALIKESİR GESK 1 NOLU SAHA
11.30 GAZİANTEP MİTHAT ENÇ GESK ANKARA AKTİF GENÇLER GESK 2 NOLU SAHA
12.30 SAMSUN GESK KAYSERİ GESK 1 NOLU SAHA
       
14.00                                                    AÇILIŞ 1 NOLU SAHA
14.00 TOKAT ERBAA GESK İSTANBUL İSGÖR GESK 1 NOLU SAHA
15.00 ANKARA ALTINOKTA GESK GAZİANTEP ZEUGMA GESK 2 NOLU SAHA
15.00 5BALIKESİR GESK ANKARA BAŞKENT GESK 1 NOLU SAHA
16.00 İSTANBUL TÜRKİYE GESK İSTANBUL GESK 2 NOLU SAHA
16.00 MALATYA GESK ANKARA GÖRBİR GESK 1 NOLU SAHA

 

 

15 EYLÜL 2010 ÇARŞAMBA
 
09.00 GAZİANTEP ZEUGMA GESK ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK 1 NOLU SAHA
09.00 İSTANBUL İSGÖR GESK BALIKESİR GESK 2 NOLU SAHA
10.00 ANKARA BAŞKENT GESK ANKARA ALTINOKTA GESK 1 NOLU SAHA
11.00 KAYSERİ GESK DİYARBAKIR GESK 2 NOLU SAHA
11.00 ANKARA AKTİF GENÇLER GESK SAMSUN GESK 1 NOLU SAHA
15.00 ANKARA GÖRBİR GESK ORDU GESK 2 NOLU SAHA
15.00 İSTANBUL GESK MALATYA GESK 1 NOLU SAHA
16.00 BALIKESİR GESK TOKAT ERBAA GESK 2 NOLU SAHA
16.00 ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK ANKARA BAŞKENT GESK 1 NOLU SAHA
17.00 ANKARA ALTINOKTA GESK İSTANBUL İSGÖR GESK 2 NOLU SAHA

 

 

16 EYLÜL 2010 PERŞEMBE
09.00 ANKARA BAŞKENT GESK GAZİANTEP ZEUGMA GESK 1 NOLU SAHA
09.00 TOKAT ERBAA GESK ANKARA ALTINOKTA GESK 2 NOLU SAHA
10.00 İSTANBUL İSGÖR GESK ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK 1 NOLU SAHA
10.00 SAMSUN GESK GAZİANTEP MİTHAT ENÇ GESK 2 NOLU SAHA
11.00 DİYARBAKIR GESK ANKARA AKTİF GENÇLER GESK 1 NOLU SAHA
14.00 MALATYA GESK İSTANBUL TÜRKİYE GESK 2 NOLU SAHA
14.00 ORDU GESK İSTANBUL GESK 1 NOLU SAHA
15.00 ANKARA ALTINOKTA GESK BALIKESİR GESK 2 NOLU SAHA
15.00 GAZİANTEP ZEUGMA GESK İSTANBUL İSGÖR GESK 1 NOLU SAHA
16.00 ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK TOKAT ERBAA GESK 2 NOLU SAHA

 

 

17 EYLÜL 2010 CUMA
 
09.00 ANKARA AKTİF GENÇLER GESK KAYSERİ GESK 1 NOLU SAHA
09.00 GAZİANTEP MİTHAT ENÇ GESK DİYARBAKIR GESK 2 NOLU SAHA
10.00 İSTANBUL GESK ANKARA GÖRBİR GESK 1 NOLU SAHA
10.00 İSTANBUL TÜRKİYE GESK ORDU GESK 2 NOLU SAHA
11.00 İSTANBUL İSGÖR GESK ANKARA BAŞKENT GESK 1 NOLU SAHA
11.00 BALIKESİR GESK ÇANKAYA BELEDİYESİ GESK 2 NOLU SAHA
12.00 TOKAT ERBAA GESK GAZİANTEP ZEUGMA GESK 1 NOLU SAHA
13.00 DİYARBAKIR GESK SAMSUN GESK 2 NOLU SAHA
13.00 KAYSERİ GESK GAZİANTEP MİTHAT ENÇ GESK 1 NOLU SAHA
14.00 ORDU GESK MALATYA GESK 2 NOLU SAHA
14.00 ANKARA GÖRBİR GESK İSTANBUL TÜRKİYE GESK 1 NOLU SAHA
15.00                                 MADALYA TÖRENİ-KAPANIŞ( 1 NOLU SAHA)  

 

 
 
B-1 Futsal 1.liğ, B-1 Futsal 2.liğ ve B-1 Futsal 2.liğ yükselme grubları müsabakalarına katılacak tüm takımlara Futsal Teknik Kurulu başarılar diler.Fikstür ile ilgili tüm sorularınızı Hüseyin POLGA’ya ( 0-532-2424964 ) nolu telefon numarasına iletebilirsiniz.
 
Admin tarafından yazıldı 09 Eylül 2010 Perşembe 08:00:00 Categories: Futbol
Bu içeriği oyla 0 Oy