Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

15-18 Nisan 2010 tarihleri arasında Ankara'da yapılacak olan Futsal B1-1.Lig ve 2.Lig müsabakalarına katılacak takımların maç fikstürü aşağıda belirlenmiştir.
 

1.LİG TAKIMLARI
1-İSTANBUL İSGÖR
2-ANKARA ÇANKAYA BELEDİYESİ S.K.
3-TOKAT ERBAA S.K.
4-GAZİANTEP ZEUGMA S.K.
5-BALIKESİR GÖRME ENGELLİLER S.K.
6-ANKARA ALTINOKTA S.K.
 
1.LİG TAKIMLARI MAÇ LARI
1 ANKARA ALTINOKTA S.K. İSTANBUL İSGÖR
2 BALIKESİR GÖRME ENGELLİLER S.K. ANKARA ÇANKAYA BELEDİYESİ S.K.
3 TOKAT ERBAA S.K. GAZİANTEP ZEUGMA S.K.
4  İSTANBUL İSGÖR BALIKESİR GÖRME ENGELLİLER S.K.
5 GAZİANTEP ZEUGMA S.K. ANKARA ALTINOKTA S.K.
6 ANKARA ÇANKAYA BELEDİYESİ S.K. TOKAT ERBAA S.K.
7  İSTANBUL İSGÖR GAZİANTEP ZEUGMA S.K.
8 BALIKESİR GÖRME ENGELLİLER S.K. TOKAT ERBAA S.K.
9 ANKARA ALTINOKTA S.K. ANKARA ÇANKAYA BELEDİYESİ S.K.
10 TOKAT ERBAA S.K.  İSTANBUL İSGÖR
11 ANKARA ÇANKAYA BELEDİYESİ S.K. GAZİANTEP ZEUGMA S.K.
12 BALIKESİR GÖRME ENGELLİLER S.K. ANKARA ALTINOKTA S.K.
13  İSTANBUL İSGÖR ANKARA ÇANKAYA BELEDİYESİ S.K.
14 ANKARA ALTINOKTA S.K. TOKAT ERBAA S.K.
15 GAZİANTEP ZEUGMA S.K. BALIKESİR GÖRME ENGELLİLER S.K.
2.LİG TAKIMLARI
1-ANKARA AKTİF GENÇLER S.K
2-SAMSUN GÖRME ENGELLİLER S.K
3-KAYSERİ GÖRME ENGELLİLER S.K.
4-GAZİANTEP MİTHAT ENÇ S.K.
5-DİYARBAKIR GÖRME ENGELLİLER S.K.
 
2.LİG TAKIMLARI MAÇ LARI
     
1 ANKARA AKTİF GENÇLER S.K GAZİANTEP MİTHAT ENÇ S.K.
2 KAYSERİ GÖRME ENGELLİLER S.K. SAMSUN GÖRME ENGELLİLER S.K
 
DİYARBAKIR GÖRME ENGELLİLER S.K (BAY)
3 DİYARBAKIR GÖRME ENGELLİLER S.K KAYSERİ GÖRME ENGELLİLER S.K.
4 SAMSUN GÖRME ENGELLİLER S.K ANKARA AKTİF GENÇLER S.K
 
GAZİANTEP MİTHAT ENÇ S.K. (BAY)
5 GAZİANTEP MİTHAT ENÇ S.K. SAMSUN GÖRME ENGELLİLER S.K
6 ANKARA AKTİF GENÇLER S.K DİYARBAKIR GÖRME ENGELLİLER S.K
 
KAYSERİ GÖRME ENGELLİLER S.K. (BAY)
7 KAYSERİ GÖRME ENGELLİLER S.K. ANKARA AKTİF GENÇLER S.K
8 DİYARBAKIR GÖRME ENGELLİLER S.K GAZİANTEP MİTHAT ENÇ S.K.
 
SAMSUN GÖRME ENGELLİLER S.K(BAY)
6 SAMSUN GÖRME ENGELLİLER S.K DİYARBAKIR GÖRME ENGELLİLER S.K
10 GAZİANTEP MİTHAT ENÇ S.K. KAYSERİ GÖRME ENGELLİLER S.K.
 
ANKARA AKTİF GENÇLER S.K(BAY)
 
FUTSAL B-1 1.LİĞ VE 2.LİĞ MÜSABAKALARI ALTINDAĞ SPOR KOMPLEKSİNDE OYNANACAK OLUP MAÇ FİKSTÜRÜ AŞAGIDADIR
15 NİSAN PERŞEMBE
1 10.30 ANKARA ALTINOKTA S.K.  İSTANBUL İSGÖR
2 11.30 BALIKESİR GÖRME ENGELLİLER S.K. ANKARA ÇANKAYA BELEDİYESİ S.K.
3 12.30 TOKAT ERBAA S.K. GAZİANTEP ZEUGMA S.K.
4 13.30 ANKARA AKTİF GENÇLER S.K GAZİANTEP MİTHAT ENÇ S.K.
5 14.30 KAYSERİ GÖRME ENGELLİLER S.K. SAMSUN GÖRME ENGELLİLER S.K
6 15.30  İSTANBUL İSGÖR BALIKESİR GÖRME ENGELLİLER S.K.
7 16.30 GAZİANTEP ZEUGMA S.K. ANKARA ALTINOKTA S.K.
8 17.30 ANKARA ÇANKAYA BELEDİYESİ S.K. TOKAT ERBAA S.K.
9 18.30 DİYARBAKIR GÖRME ENGELLİLER S.K KAYSERİ GÖRME ENGELLİLER S.K.
10 19.30 SAMSUN GÖRME ENGELLİLER S.K ANKARA AKTİF GENÇLER S.K
16 NİSAN CUMA
11 09.00  İSTANBUL İSGÖR GAZİANTEP ZEUGMA S.K.
12 10.00 BALIKESİR GÖRME ENGELLİLER S.K. TOKAT ERBAA S.K.
13 11.00 ANKARA ALTINOKTA S.K. ANKARA ÇANKAYA BELEDİYESİ S.K.
14 12.00 GAZİANTEP MİTHAT ENÇ S.K. SAMSUN GÖRME ENGELLİLER S.K
15 13.00 ANKARA AKTİF GENÇLER S.K DİYARBAKIR GÖRME ENGELLİLER S.K
16 14.00 TOKAT ERBAA S.K. İSTANBUL İSGÖR
17 15.00 ANKARA ÇANKAYA BELEDİYESİ S.K. GAZİANTEP ZEUGMA S.K.
18 16.00 BALIKESİR GÖRME ENGELLİLER S.K. ANKARA ALTINOKTA S.K.
19 17.00 KAYSERİ GÖRME ENGELLİLER S.K. ANKARA AKTİF GENÇLER S.K
20 18.00 DİYARBAKIR GÖRME ENGELLİLER S.K GAZİANTEP MİTHAT ENÇ S.K.
17 NİSAN CUMARTESİ
21 09.00 İSTANBUL İSGÖR ANKARA ÇANKAYA BELEDİYESİ S.K.
22 10.00 ANKARA ALTINOKTA S.K. TOKAT ERBAA S.K.
23 11.00 GAZİANTEP ZEUGMA S.K. BALIKESİR GÖRME ENGELLİLER S.K.
24 12.00 SAMSUN GÖRME ENGELLİLER S.K DİYARBAKIR GÖRME ENGELLİLER S.K
25 13.00 GAZİANTEP MİTHAT ENÇ S.K. KAYSERİ GÖRME ENGELLİLER S.K.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Not:Maçlar belirtilen gün ve saatte oynanacak olup saatinde gelmeyen takım 15 dakika beklenecek ve gelmezse hükmen yenik sayılacaktır.
 

 

Admin tarafından yazıldı 13 Nisan 2010 Salı 08:00:00 Categories: Duyurular Futbol
Bu içeriği oyla 0 Oy