Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

Federasyonumuzun 2011 Yılı Faaliyet Programında yer alan Atletizm Dünya Oyunları Hazırlık Kampı 14-28 Şubat 2011 tarihleri arasında Antalya'da yapılacaktır.

Kampa Katılacak Sporcu ve Teknik Ekip Listesi aşağıdadır.

İzin yazısı isteyen sporcuların en kısa sürede Federasyonumuzun 0 312 310 13 65  No’lu Faksına çalıştıkları kurumların adreslerini ve Faks numaralarını göndermeleri gerekmektedir.  



 İrtibat İçin Ömer BARAN Kamp Müdürü Tel : 0505 552 97 87

 

BAYANLAR

 

Sıra No Adı-Soyadı İli
Doğum Tarihi
Düzeyi
Branşı
1 İPEK KELEŞ G.ANTEP
1990
B1
100-200
2 PINAR KELEŞ G.ANTEP
1990
B1
400
3 AYŞE ÖZCAN K.MARAŞ
1990
B1
800-1500
4 MERVE USLU ANKARA
1994
B1
100-200
5 SÜMEYYE ÖZCAN K.MARAŞ
1990
B2
1500-GÜLLE ATMA
6 GAMZE ŞAHİN BALIKESİR
1992
B2
100
7 MELTEM BAYRAM ANKARA
1991
B2
UZUN ATLAMA
8 LEYLA KIRMACI K.MARAŞ
1993
B2
400-800
9 GURBET DAMAR DİYARBAKIR
1995
B3
100-200
10 SEVDA KILINÇ G.ANTEP
1993
B3
400-800
11 NESLİHAN KAYA ANKARA
1993
B3
100-ÇEKİÇ
12 SABAHAT YILDIZ
D.BAKIR
 
1995
B3
        GÜLLE-CİRİT
13 RABİYA SARI MANİSA
1999
B1
100-200
14 ŞULE KOCA K. MARAŞ
1998
B2
1500-200
15 ÖZGE CAN DİYARBAKIR
MASÖZ
 
 
16 Aysu ASLANTAŞ ANTALYA      

 

 
ERKEKLER

 

Sıra No Adı-Soyadı İli
Doğum Tarihi
Düzeyi
Branşı
1
SEFA TELLİ
İSTANBUL
1988
B1
100-200
2
GÖKSU TÜKEL
MANİSA
1990
B1
100-200
3
MEHMET ÜZÜM
G.ANTEP
1994
B1
100-UZUN ATLAMA
4
ORHAN AKIN
İSTANBUL
1990
B1
400-UZUN ATLAMA
5
YAŞAR DEMİR
G.ANTEP
1991
B1
800-1500
6
EMRE YAYLACI
MALATYA
 
B1
YÜKSEK ATLAMA
7
SALİH KARADENİZ
TOKAT
1974
B1
GÜLLE-ÇEKİÇ
8
OĞUZ AKBULUT
SİVAS
1992
B2
100-200
9
MUHAMMET KÖSE
BURSA
1992
B2
1500-5000
10
HASAN HÜSEYİN KAÇAR
G.ANTEP
1988
B2
400-800
11
NESİM ÖNER
D.BAKIR
1994
B2
800-1500
12
MURAT KILIÇ
ADIYAMAN
1995
B2
YÜKSEK ATLAMA
13
SEMİH DENİZ
BURSA
1989
B2
800
14
MUSTAFA KÜÇÜK
BURSA
1984
B2
100-200
15
BARIŞ TOSUN
İSTANBUL
1985
B2
GÜLLE
16
SAVAŞ YOL
BALIKESİR
1987
B2
GÜLLE-DİSK
17
ÖKKEŞ ARSLAN
ANKARA
1992
B2
GÜLLE-CİRİT
18
BURAK GÜLMEZ
K.MARAŞ
1995
B3
5000
19
ŞENOL UĞUR
BURSA
1976
B3
CİRİT
20
SUAT ÖNER
BURSA
1984
B3
100-200
21
ÖMER SARAÇOĞLU
BURSA
1983
B3
YÜKSEK ATLAMA
22
ABDULLAH YAKIN
ANKARA
1990
B3
200-400
23
SABRİ YILMAZ
G.ANTEP
1988
B3
800-1500
24
İSRAFİL KAPLAN
MANİSA
1990
B3
5000
25
MUSTAFA ÇAKMAK
K.MARAŞ
1989
B3
GÜLLE –DİSK ATMA
26
DURSUN HAYRAN
SİVAS
1983
B3
GÜLLE –DİSK ATMA
27
ENİS FURKAN AYDIN
ANKARA
1993
B3
GÜLLE –DİSK ATMA
28
ZÜLFİKAR SÜRE
ANKARA
1976
B3
1500-UZUN ATLAMA
29
NEDİM OİT
MANİSA
1986
B2
ÇEKİÇ ATMA
30
YUSUF GÜLMEZ
İZMİR
1972
B1
DİSK ATMA
31
ABİDDİN KARADEMİR  
K. MARAŞ
 
B1
 
32
İBRAHİM EDİZ
ANKARA
1985
B2
800-1500
33 ERKAN ÖZTÜRK  ANKARA     CİRİT ATMA
34 İRFAN ÇAĞLAR  BAYRAKTAR ANKARA     ÇEKİÇ ATMA
35 TACİM NERGİZ ANKARA      

 

TEKNİK EKİP LİSTESİ

 

1  ÖMER BARAN           KAMP MÜDÜRÜ DİYARBAKIR 
2 SADETTİN AKTI             TEKNİK KURUL  DİYARBAKIR 
3 YRD.DOÇ.DR M.İSMET TOK             TEKNİK KURUL  İZMİR
4  SERDAL KADIOĞLU   TEKNİK KURUL  ADANA 
5 ÖMER İNEÇLİ               TEKNİK KURUL  ADANA 
6 DR. ŞERİF ALİ KUTLAY ANTRENÖR  İZMİR
7 MUHYETTİN      GÖKÇE                    ANTRENÖR  DİYARBAKIR 
8 İSMAİL KARAGÖZ                              ANTRENÖR  ANKARA 
9 HATİCE YILDIZ                                  ANTRENÖR  AKSARAY 
10 BETÜL CEVHEROĞLU ANTRENÖR  ADANA
11 MEKEHAN ASİLKAN  ANTRENÖR  KAHRAMANMARAŞ 
12 ALPASLAN ASİLKAN   ANTRENÖR  KAHRAMANMARAŞ 
13  VEDİA GÜLÜN  ANTRENÖR  ADANA 
14 NURTEN OĞUZ  KILAVUZ ATLET  MERSİN 
15 ALİ UZUN KILAVUZ ATLET  MERSİN 
16  İBRAHİM KIZIL    KILAVUZ ATLET  KAHRAMANMARAŞ 
17 KADRİ ALGAN KILAVUZ ATLET  ADANA 
18 HIDIR AYDIN KILAVUZ ATLET  ADANA 
19 NİLÜFER ÖZEN KILAVUZ ATLET  BALIKESİR 
20 KÜBRA TOLGA KILAVUZ ATLET  BALIKESİR 
21 AGİT AKINCI KILAVUZ ATLET  KIRŞEHİR 
22 EZGİ ATAŞ KILAVUZ ATLET KAHRAMANMARAŞ

 

 

Admin tarafından yazıldı 10 Şubat 2011 Perşembe 08:00:00 Categories: Atletizm
Bu içeriği oyla 0 Oy