16-20/12/2019 ERKEKLER & BAYANLAR 1. LİG 2. DEVRE MÜSABAKALARI SİNOP GÖREVLİ HAKEM LİSTESİ

  1.  

AHMET DURGUN

ULUSLARARASI

İZMİR

  1.  

EMİNE SONGÜL ÖZGÜR

ULUSLARARASI

ANKARA

  1.  

MUSTAFA KONU

ULUSLARARASI

GAZİANTEP

  1.  

GÖKHAN BULUNDU

ULUSAL

GAZİANTEP

  1.  

GÜNEŞ AYDIN

ULUSAL

ADANA

  1.  

MURAT BOZAN

ULUSAL

ADANA

  1.  

NEŞE AKSOY

ULUSAL

ANKARA

  1.  

ETHEM GÜLER

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

ESKİŞEHİR

  1.  

EVRİM BEK

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

ANKARA

  1.  

GÖKHAN AKSU

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

ANKARA

  1.  

GAZME GÜNDOĞAR

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

ANKARA

  1.  

RABİA GÜNDOĞDU

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

ANKARA

  1.  

AHMET PAKIRCI

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

KAYSERİ

  1.  

KÜBRA BOZER

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

KIRIKKALE

  1.  

ŞEYMA ÇAKIRER

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

KIRIKKALE

  1.  

ELVİN KAZCI

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

GAZİANTEP

  1.  

ÖMER KOÇER

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

ŞIRNAK

  1.  

EMİNE ÇAPAR

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

İSTANBUL

  1.  

GÜLPER GİRGİN

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

HAKKARİ

  1.  

TUĞBA YILMAZ

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

ADANA

  1.  

ZEYNEP TUĞBA ÇIRACI

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

ADANA

  1.  

ÖZCAN KESKİN

İL (ULUSALLIK SINAVINA GİRECEK)

BURSA

  1.  

ERCAN ÜNALDI

İL

ADANA

  1.  

HAMZA ŞİREN

İL

ŞIRNAK

  1.  

TEKİN ÜLKER

İL

İSTANBUL

  1.  

NALAN COŞAR

İL

SAMSUN

  1.  

AYBÜKE GEÇİMLİ

ADAY

SİVAS

  1.  

HARUN GÜLER

ADAY

SİVAS

  1.  

MEHMET ALİ VURĞUN

ADAY

SİVAS

  1.  

MAZLUM DARA

ADAY

SİVAS

  1.  

HAVVA CANGÜL

ADAY

SİVAS

  1.  

DİLEK ENGÜL

ADAY

SİVAS

  1.  

HASAN EKİCİ

ADAY

SİVAS

  1.  

BUSE HAZIRCI

ADAY

SİVAS

  1.  

MEHMET KUŞ

ADAY

SİVAS

  1.  

GÖKSU GÜL

ADAY

ORDU

  1.  

MUSTAFA ÇATALBAŞ

ADAY

MALATYA

  1.  

AHMET DOĞAN

ADAY

MALATYA

  1.  

ABDULLAH ÖZCAN

ADAY

MALATYA

  1.  

FATMA KARDEŞ

ADAY

BİTLİS

  1.  

NİGAR ARSLAN

ADAY

BİTLİS

  1.  

EMRE TERKİN

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

POLEN KELEŞ

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

EMİNE ŞAHİN

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

AHMET TAŞ

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

NURAY ARIK

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

NUR VİLDAN TERLEMEZ

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

NESRİN YÜCE

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

ŞEYMA ARIKAN

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

MEHMET RIDVAN ŞİRAZ

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

AYLİN ÖZBEY

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

BERİTAN ŞEN

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

TUĞBA OKUKLU

ADAY

MARDİN

  1.  

SAFA ÇALIŞKAN

ADAY

SAMSUN

  1.  

HANİFE AVCI

ADAY

KAYSERİ

 

AHMET DURGUN

GOALBALL MHK BAŞKANI

ÖNEMLİ NOT: * İzin yazısı isteyen hakemlerimizin Federasyonumuzun 0312 432 00 52 numaralı faxına ve ya gesfed@gmail.com adresine izin dilekçesi talep dilekçelerini göndermeleri, mazeret bildirecek hakemlerimizin goalballhakemleri@gmail.com adresine mazeret gerekçelerini belgelendirerek en geç 09 Aralık 2019 tarihi mesai bitimİne kadar göndermeleri gerekmektedir.

 

  • Ulusal Hakemlik Sınavına girebilme şartları Goalball hakem ve gözlemci talimatı nın 16. Maddesinin C bendine göre,
C) Ulusal hakem

a) İl hakemliğinden ulusal hakemliğe terfi etmiş olmak ve MHK tarafından yapılacak yazılı, uygulamalı ve sözlü sınavların her bölümden 70 ve üzeri puan almak,

b) İl hakemi olarak en az üç yıl faal görev almış olmak.

c) İl hakemi olarak görevlendirildiği müsabakalarda en az 4 maç masa tarafı ve 4 maç masa karşısı hakem olarak görev almış olmak. Bu maçların gözlemci raporları puan ortalamasından en az 70 almış olmak.

 

 

 

 

Bilal DEDE tarafından yazıldı 29 Kasım 2019 Cuma 14:14:00
Bu içeriği oyla 0 Oy

Gençlik ve Spor Bakanı

Mehmet Muharrem KASAPOĞLU

Spor Hizmetleri Genel Müdürü

Federasyon Başkanımız