Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

FUTBOL MİLLİ TAKIMI 10 - 20 HAZİRAN 2019 TARİHLERİ ARASINDA MÜSABAKALAR ÖNCESİ HAZIRLIK KAMPINA GİRECEK, KAMPA MÜTAEKİP 20- 28 HAZİRAN 2019 TARİHLERİ ARASINDA İSE ANKARA DA DÜZENLENECEK OLAN ULUSLARARASI ANKARA KUPASI MÜSABAKALARINA KATILACAKLARDIR. KAMP VE MÜSABAKA KAFİLE LİSTESİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

 

10 - 28 HAZİRAN 2019 ANKARA FUTBOL MİLLİ TAKIM HAZIRLIK KAMPI ​DUYURUSU
S.N ADI SOYADI  GÖREVİ KULÜP
1 JOHN BALL TEKNİK DİREKTÖR  
2 HASAN YILDIRIM ANTRENÖR  
3 ORÇUN TOPRAK ANTRENÖR  
4 NİYAZİ METİN ANTRENÖR  
5 EMRE PALTA ANTRENÖR  
6 CÜNEYT İLCAYTO DOKTOR  
7 ATALAY ÖZEN MASÖR  
8 SALİH SAYYIDAN KONDİSYONER  
9 SELMAN ORHAN SPOR PSİKOLOĞU  
10 EMRAH ÖCAL SPORCU ÇANKAYA BELEDİYESİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 
11 KAHRAMAN GURBETOĞLU SPORCU ÇANKAYA BELEDİYESİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 
12 ÖMÜR MERCAN SPORCU ÇANKAYA BELEDİYESİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 
13 İBRAHİM ÜZÜM  SPORCU ÇANKAYA BELEDİYESİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 
14 RAMAZAN KUNDUZ SPORCU TÜRKİYE GÖRME ENGELLİLER DERNEĞİ SPOR KULÜBÜ 
15 ERCAN BAYRAKTAR SPORCU TÜRKİYE GÖRME ENGELLİLER DERNEĞİ SPOR KULÜBÜ 
16 MUHAMMED ALİ ÖKTEM SPORCU YENİMAHALLE BELEDİYESİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 
17 OĞUZHAN YOKUŞ SPORCU KAYSERİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 
18 VOLKAN DEMİR SPORCU ÇANKAYA BELEDİYESİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 
19 ERTUĞRUL DEMİREL  SPORCU YILDIRIM BELEDİYESİ ALTINOKTA GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 
20 ABDULLAH SÜMER SPORCU KULÜPSÜZ
21 SEMİH DENİZ SPORCU ÇANKAYA BELEDİYESİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 
22 MEHMET DİNÇER SPORCU ÇANKAYA BELEDİYESİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 
23 ALİ AKTAŞ SPORCU ÇANKAYA BELEDİYESİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 
24 REŞAT AYKUT AKYÖN SPORCU ÇANKAYA BELEDİYESİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 
25 HÜSEYİN SAYGILI SPORCU YILDIRIM BELEDİYESİ ALTINOKTA GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 
26 DORUK GÖKMEN ERKMEN SPORCU ÇANKAYA BELEDİYESİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ 
Bilal DEDE tarafından yazıldı 28 Mayıs 2019 Salı 17:16:00
Bu içeriği oyla 0 Oy