Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

Yüzme Milli Takım Hazırlık Kampı 25 Mart 13 Nisan 2015 tarihleri arasında Ankara Eryaman'da Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezinde yapılacaktır.

Kamp listesi aşağıdadır.

ANTRENÖRLER

  1. Osman ÇULLU                                                                 K.Maraş
  2. Ercüment KANTAR                                                        Ankara
  3.  Serçin AKSU                                                                    K.Maraş
  4. Gözde BURSALI                                                               Bursa
  5. Mehmet Ali ALBAS                                                           Gaziantep
  6. Eyup YAMAN                                                                      Kayseri
  7. Ayça KAHRAMAN                                                             Adıyaman
  8. Filiz ALPER                                                                         Ankara
  9. Kadir DURUR                                                                      Antalya

 

SPORCULAR

  1. Elif NERGİS                                                                       K.Maraş
  2. Murat AKGÜL                                                                  K.Maraş
  3. Abdurrahman TEPELİ                                                   K.Maraş
  4. Kadir KARA                                                                       K.Maraş
  5. Töre BIYIK                                                                         K.Maraş
  6. Münir Doğan ARDIÇ                                                      K.Maraş
  7. Abdullah TEPELİ                                                              k.Maraş                                             
  8. Fatma Nur BAKİ                                                              Antalya
  9. Mustafa ASLAN                                                                Gaziantep
  10. Murat TARÜN                                                                 Gaziantep
  11. İbrahim ARSLAN                                                             Gaziantep
  12. Ahmet ASLAN                                                                 Gaziantep                                         
  13. Atakan TELLİ                                                                     Bursa
  14. Ömer GÜLEÇ                                                                   Bursa
  15. Sümeyye BAYRAM                                                        Bursa
  16. Nurcan SAÇAK                                                                Bursa
  17. Onur GEÇER                                                                     Adıyaman
  18. M. Emin TOPALOĞLU                                                   Ankara
  19. A.Kerem VURAL                                                             Ankara
  20. Nisa Nur DAYI                                                                  Ankara
  21. Selen KOL                                                                         Ankara
  22. Erhan KOÇAK                                                                   Ankara
  23. Hüseyin ÇIRAKOĞLU                                                    Ankara
  24. Emre SÖNMEZ                                                                Ankara
  25. Yakup ÇIRAKOĞLU                                                        Ankara
  26. Furkan KAPLAN                                                                 İzmir      

 

NOT : KAMPA KATILACAK SPORCU VE ANTRENÖRLERİN YÜZME İLE İLGİLİ TÜM ŞAHSİ MALZEMELERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR.

Eren Yıldırım tarafından yazıldı 18 Mart 2015 Çarşamba 13:39:00 Categories: Yüzme
Bu içeriği oyla 0 Oy