TÜRKİYE GESFED GOALBALL 2019 FAAL HAKEM LİSTESİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

 

  1.  

AHMET DURGUN

ULUSLARARASI

İZMİR

  1.  

EMİNE SONGÜL ÖZGÜR

ULUSLARARASI

ANKARA

  1.  

BÜLENT KİMYON

ULUSLARARASI

ADANA

  1.  

MUSTAFA KONU

ULUSLARARASI

GAZİANTEP

  1.  

HÜSEYİN POLGA

ULUSLARARASI

ANKARA

  1.  

GÖKHAN BULUNDU

ULUSAL

GAZİANTEP

  1.  

GÜNEŞ AYDIN

ULUSAL

ADANA

  1.  

MURAT BOZAN

ULUSAL

ADANA

  1.  

NEŞE AKSOY

ULUSAL

ANKARA

  1.  

NİYAZİ ALICI

ULUSAL

ANKARA

  1.  

BÜNYAMİN SOYER

ULUSAL

ANKARA

  1.  

MAHMUT KARAKOLLUKÇU

ULUSAL

SİVAS

  1.  

İSMAİL YILMAZ

ULUSAL

KONYA

  1.  

SAİT FIRAT

ULUSAL

BURSA

  1.  

AHMET ASLAN

ULUSAL

ANKARA

  1.  

MESUT ARGUZ

ULUSAL

K.MARAŞ

  1.  

ÖMER SEYFETTİN TAYLAN

ULUSAL

ADANA

  1.  

TÜLAY HAYTABAY SOSUN

ULUSAL

ANKARA

  1.  

YÜKSEL SOSUN

ULUSAL

ANKARA

  1.  

YÜCEL SARP

ULUSAL

ANKARA

  1.  

KEMAL YONCA

ULUSAL

MERSİN

  1.  

MEHMET ASMA

ULUSAL

ANKARA

  1.  

ETHEM GÜLER

İL

ESKİŞEHİR

  1.  

ELVİN KAZCI             

İL

GAZİANTEP

  1.  

AHMET PAKIRCI

İL

KAYSERİ

  1.  

HAMZA KAYA

İL

ANKARA

  1.  

MEHMET BURAK YETİM

İL

ANKARA

  1.  

ALİ ARSLAN

İL

ANKARA

  1.  

GÖKHAN AKSU

İL

ANKARA

  1.  

EVRİM BEK

İL

ANKARA

  1.  

ŞEYMA TURAN

İL

ANKARA

  1.  

GAMZE GÜNDOĞAR

İL

ANKARA

  1.  

RAMAZAN MERT

İL

KIRIKKALE

  1.  

ŞEYMA ARPACI

İL

KIRIKKALE

  1.  

KÜBRA BOZER

İL

KIRIKKALE

  1.  

ÖZCAN KESKİN

İL

BURSA

  1.  

EMİNE ÇAPAR

İL

İSTANBUL

  1.  

MURAT ŞİRİN

İL

HATAY

  1.  

SİBEL ÖZEL KÖŞEYİ

İL

ŞIRNAK

  1.  

ÖMER KOÇER

İL

ŞIRNAK

  1.  

AHMET AYATA

İL

ŞIRNAK

  1.  

GÜLPER ŞAHİN

İL

AKSARAY

  1.  

RABİA BAL

İL

AKSARAY

  1.  

ZEYNEP TUĞBA ÇIRACI

İL

ADANA

  1.  

ERCAN ÜNALDI

İL

ADANA

  1.  

TUĞBA YILMAZ

İL

ADANA

  1.  

YALÇIN SEMİR AKARSU

İL

ADANA

  1.  

ÖZLEM KİMYON

İL

ADANA

  1.  

MELİKE ANLAR

ADAY

SİVAS

  1.  

MERVE ŞAHİN

ADAY

SİVAS

  1.  

FATMA ARSLAN

ADAY

SİVAS

  1.  

ELİF KEÇECİ

ADAY

SİVAS

  1.  

MERVE DANİŞMENT

ADAY

SİVAS

  1.  

ZEYNEP BAHAR GÜLMEZ

ADAY

SİVAS

  1.  

DİLANUR ALAN

ADAY

SİVAS

  1.  

DERYA KIZKAPAN

ADAY

SİVAS

  1.  

YALÇIN YİGİT

ADAY

AFYON

  1.  

İRFAN ARSLAN

ADAY

AFYON

  1.  

FURKAN ŞEMŞEK

ADAY

BURSA

  1.  

KAĞAN PAR

ADAY

BURSA

  1.  

TUĞBA BORAN BULUNDU

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

YUSUF ERTÜRK

ADAY

ANKARA

  1.  

DUYGU CAN ERTÜRK

ADAY

ANKARA

  1.  

AYŞE NUR DEMİRDELEN

ADAY

ANKARA

  1.  

MERVE TEKİNER

ADAY

ANKARA

  1.  

AYDIN ÇAKAN

ADAY

ANKARA

  1.  

EDA MARAZ

ADAY

ANKARA

  1.  

MÜNİRE CAN

ADAY

ANKARA

  1.  

TEKİN ÜLKER

ADAY

İSTANBUL

  1.  

NAİF EĞDEMİR

ADAY

BATMAN

  1.  

HAMZA ŞİREN

ADAY

ŞIRNAK

  1.  

BURAK CENAN

ADAY

NEVŞEHİR

  1.  

NALAN COŞAR

ADAY

SAMSUN

  1.  

HAMİDE GAMZE BAKIRCI

ADAY

SAMSUN

  1.  

AHMET BAYKUŞ

ADAY

KAHRAMANMARAŞ

  1.  

FATMA KARDEŞ

ADAY

BİTLİS

  1.  

NİGAR ARSLAN

ADAY

BİTLİS

  1.  

HARUN AŞÇI

ADAY

KAHRAMANMARAŞ

  1.  

EMRE TERKİN

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

POLEN KELEŞ

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

EMİNE ŞAHİN

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

AHMET TAŞ

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

NURAY ARIK

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

NUR  VİLDAN TERLEMEZ

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

NESRİN YÜCE

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

MEHMET ÇILGIN

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

ŞEYMA ARIKAN

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

MEHMET RIDVAN ŞİRAZ

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

BARIŞ KILIÇKAYA

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

KÜBRA KILIÇKAYA

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

AYLİN ÖZBEY

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

BERİTAN ŞEN

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

TUĞBA OKUKLU

ADAY

GAZİANTEP

  1.  

FURKAN ENES YİĞİT

ADAY

KAYSERİ

  1.  

SAFA ÇALIŞKAN

ADAY

KAYSERİ

  1.  

ARZU ÇARKIT

ADAY

KAYSERİ

  1.  

HANİFE AVCI

ADAY

KAYSERİ

  1.  

NEVRUZ  YILMAZ KESKİN

ADAY

ADANA

  1.  

BERK DAĞLI

ADAY

ADANA

  1.  

HÜSEYİN SARI

ADAY

ADANA

  1.  

ALİ ÖRSÇELİK

ADAY

ANKARA

  1.  

DURUL KARAHARMAN

ADAY

ANKARA

  1.  

HALE AKSAN

ADAY

ANKARA

  1.  

FURKAN GÜNERUZ

ADAY

ANKARA

  1.  

AHMET KOCABUĞA

ADAY

BURDUR

  1.  

CEMİLE KAPAR

ADAY

HATAY

  1.  

CEYDA NUR KAYGISIZ

ADAY

KIRIKKALE

  1.  

BUKET GÜNEŞ

ADAY

KIRIKKALE

  1.  

SEDAT DEMİR

ADAY

SİVAS

  1.  

AYŞE AKTAŞ

ADAY

SİVAS

  1.  

HAYDAR AVCI

ADAY

SİVAS

  1.  

KEREM GÜMÜŞ

ADAY

SİVAS

  1.  

SEMA DÜNDARLIOĞLU

ADAY

SİVAS

  1.  

ÖZGE KARAASLAN

ADAY

SİVAS

  1.  

COŞKUN KOÇ

ADAY

SİVAS

  1.  

ENES ÖZCAN

ADAY

SİVAS

  1.  

ESRA KARADAĞ

ADAY

SİVAS

  1.  

ŞÜKRÜ ERGÜL

ADAY

SİVAS

  1.  

ABDULLAH AKAD

ADAY

SİVAS

  1.  

FUNDA TURAN

ADAY

SİVAS

  1.  

BİRSEN AÇIK

ADAY

SİVAS

  1.  

EŞREF AKSOY

ADAY

SİVAS

  1.  

HAŞİM ZENGİN

ADAY

SİVAS

  1.  

ÖZKAN GÜZEL

ADAY

SİVAS

  1.  

AYŞEGÜL GÜNGÖR

ADAY

SİVAS

  1.  

İREM DOYMUŞ

ADAY

SİVAS

  1.  

ÖZNUR AYTEKİN

ADAY

SİVAS

  1.  

MESUT GÖKALP

ADAY

SİVAS

  1.  

BEYZA KAYNAK

ADAY

SİVAS

  1.  

RÜVEYDA YILDIRIM

ADAY

SİVAS

  1.  

CİHAT KURT

ADAY

SİVAS

  1.  

BERFİN TÜRK

ADAY

SİVAS

  1.  

AYBÜKE GEÇİMLİ

ADAY

SİVAS

  1.  

HARUN GÜLER

ADAY

SİVAS

  1.  

MEHMET ALİ VURĞUN

ADAY

SİVAS

  1.  

MAZLUM DARA

ADAY

SİVAS

  1.  

HİLAL UÇAR

ADAY

SİVAS

  1.  

FATMA ÇİĞSEM GÜLTEMUR

ADAY

SİVAS

  1.  

BAHADIR BÜLBÜL

ADAY

SİVAS

  1.  

ELİF ERTAŞ

ADAY

SİVAS

  1.  

HAVVA CANGÜL

ADAY

SİVAS

  1.  

DİLEK ENGÜL

ADAY

SİVAS

  1.  

BATUHAN KARKINAY

ADAY

SİVAS

  1.  

FURKAN ACAR

ADAY

SİVAS

  1.  

EDANUR DERİN

ADAY

SİVAS

  1.  

HASAN EKİCİ

ADAY

SİVAS

  1.  

BUSE HAZIRCI

ADAY

SİVAS

  1.  

AHMET EREN DELİSER

ADAY

SİVAS

  1.  

SEMİH KARAÇUHA

ADAY

SİVAS

  1.  

SEVAL DÜNDAR

ADAY

SİVAS

  1.  

HAKAN BİÇER

ADAY

SİVAS

  1.  

MEHMET KUŞ

ADAY

SİVAS

  1.  

GÖKSU GÜL

ADAY

ORDU

  1.  

ŞEYMA YALÇIN

ADAY

KAYSERİ

  1.  

AYBÜKE SARIKAYA

ADAY

KAYSERİ

  1.  

ŞİFANUR KARADÜZ

ADAY

İZMİR

  1.  

MUSTAFA ÇATALBAŞ

ADAY

MALATYA

  1.  

AHMET DOĞAN

ADAY

MALATYA

  1.  

ABDULLAH ÖZCAN

ADAY

MALATYA

Bilal DEDE tarafından yazıldı 26 Mart 2019 Salı 12:21:00 Categories: GoalBall
Bu içeriği oyla 0 Oy

Gençlik ve Spor Bakanı

Mehmet Muharrem KASAPOĞLU

Spor Hizmetleri Genel Müdürü

Federasyon Başkanımız