Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

GOALBALL 2017 FAAL HAKEM LİSTESİ AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.

 

  1.  

Bülent KİMYON

Uluslar arası

Adana

  1.  

Ahmet DURGUN

Uluslar arası

İzmir

  1.  

Emine Songül ÖZGÜR

Uluslar arası

Ankara

  1.  

Hüseyin POLGA

Uluslar arası

Ankara

  1.  

Gökhan İNCE

Uluslar arası

Ankara

  1.  

Mustafa KONU

Uluslar arası

Gaziantep

  1.  

Eren YILDIRIM

Uluslar arası

Ankara

  1.  

Niyazi ALICI

Ulusal

Ankara

  1.  

Yücel SARP

Ulusal

Ankara

  1.  

Mehmet ASMA

Ulusal

Ankara

  1.  

Neşe AKSOY

Ulusal

Ankara

  1.  

Şerife ÖZKAN

Ulusal

Ankara

  1.  

Latif BAYRAKÇI

Ulusal

Erzurum

  1.  

Canan KALE

Ulusal

K.Maraş

  1.  

Bünyamin SOYER

Ulusal

Ankara

  1.  

Murat BOZAN

Ulusal

Kütahya

  1.  

Sait FIRAT

Ulusal

Bursa

  1.  

İsmail MORKAYA

Ulusal

K.Maraş

  1.  

Bilgehan BARAN

Ulusal

Ankara

  1.  

Kemal YONCA

Ulusal

Ankara

  1.  

Gökhan BULUNDU

Ulusal

G.Antep

  1.  

Güneş AKARSU

Ulusal

Adana

  1.  

Ömer Seyfettin TAYLAN

Ulusal

Adana

  1.  

Meryem Derya TAYLAN

Ulusal

Adana

  1.  

Mücahit ÜNAL

Ulusal

Amasya

  1.  

Metin AYHAN

Ulusal

Bursa

  1.  

İbrahim Ethem Güler

Ulusal

Ankara

  1.  

İsmail YILMAZ

Ulusal

Konya

  1.  

Mahmut KARAKOLLUKÇU

Ulusal

Sivas

  1.  

Zeynep Tuğba ÇIRACI

İl

Aksaray

  1.  

Tuğba YILMAZ

İl

Adana

  1.  

Eda AYDOSLU

İl

Kırıkkale

  1.  

Saniye KAZCI

İl

G.Antep

  1.  

Soner OVACIKLI

İl

Ankara

  1.  

Özcan KESKİN

İl

Bursa

  1.  

Ömer KOÇER

İl

Şırnak

  1.  

Sibel ÖZEL

İl

Kırıkkale

  1.  

Feyzullah YAVUZ

İl

Sivas

  1.  

Kübra DİNÇ

İl

Kırıkkale

  1.  

Gülbahar AKTAŞ

İl

Kırıkkale

  1.  

Yasin YILMAZ

İl

Kırıkkale

  1.  

Evrim BEK

il

Ankara

  1.  

Ahmet ASLAN

İl

G.Antep

  1.  

Mehmet AVCIOĞLU

İl

Osmaniye

  1.  

Rabia BAL

İl

Aksaray

  1.  

Hatice BÖLÜKBAŞI

il

Yozgat

  1.  

Mehmet ALTUN

il

Kırklareli

  1.  

Emine ULUPINAR

İl

Ankara

  1.  

Gülper ŞAHİN

il

Aksaray

  1.  

Mutlu GÖKKAYA

il

Kırıkkale

  1.  

Halil AŞICI

il

G.Antep

  1.  

Ahmet BAKIRCI

İl

Kayseri

  1.  

Ömer KÖMÜ

İl

Ankara

  1.  

Gülfidan YETKİN

il

Sivas

  1.  

B. Samet TAŞKINÖZ

İl

Ankara

  1.  

Songül AVCI

İl

Adıyaman

  1.  

Leyla DEMİR

İl

Gaziantep

  1.  

Gamze GÜNDOĞAR

İl

Ankara

  1.  

Goncagül ÜZÜMCÜ

İl

Ankara

  1.  

Gökhan AKSU

İl

Ankara

  1.  

Kadriye YILMAZ

İl

Konya

  1.  

Şeyma ARPACI

İl

Kırıkkale

  1.  

Emine ÇAPAR

İl

İstanbul

  1.  

Şeyma TURAN

Aday

Ankara

  1.  

Murat ŞİRİN

Aday

Hatay

  1.  

Meltem SARI

Aday

Kayseri

  1.  

Ali ARSLAN

Aday

Ankara

  1.  

Feyzullah KÖŞEYİ

Aday

Şırnak

  1.  

Menşure KAPLAN

Aday

Konya

  1.  

Ercan ÜNALDI

Aday

Adana

  1.  

Mustafa SOYUÇOK

Aday

Denizli

  1.  

Hatice Koşmaz (BALDIK)

Aday

Ankara

  1.  

Ahmet AYATA

Aday

Şırnak

  1.  

Merve TORAMAN

Aday

Konya

  1.  

M. Burak YETİM

Aday

Ankara

  1.  

Ahmet ÖZER

Aday

Ankara

  1.  

Dilek AYDIN

Aday

Ankara

  1.  

Ebru TANK

Aday

Ankara

  1.  

Osman Alp ASMA

Aday

Bartın

  1.  

Mehmet Emir ÖZGÜR

Aday

Adıyaman

  1.  

Harun KAYA

Aday

Ankara

  1.  

Hamza KAYA

Aday

Ankara

  1.  

Yalçın Semir AKARSU

Aday

Adana

  1.  

Uğur TEKECİ

Aday

Ankara

  1.  

Muhammed Tellioğlu

Aday

Kırıkkale

  1.  

Özlem TÜRKMEN

Aday

K.Manmaraş

Bilal DEDE tarafından yazıldı 05 Haziran 2017 Pazartesi 15:37:00
Bu içeriği oyla 0 Oy