Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

GOALBALL 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU

 

                                                                                                                                                                                               GENEL BİLGİLENDİRME ve DUYURULAR

            09-21 Temmuz 2018 tarihlerinde Aksaray’ da açılacak olan Goalball 1. Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursuna katılmaya hak kazanan kişiler aşağıdaki listede belirtilmiştir.

            Kursa katılma hakkı elde eden adayların, istenen evraklar ile  09.07.2018 tarihinde kayıt yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Kurs açılış ve kayıt işlemleri  09.00 - 12.30 saatleri arasında Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Açılış merasimi sonrasında genel bilgilendirme ve kursa katılım için gerekli evrakların kontrol edilmesi ve teslim alınması işlemleri gerçekleştirilecektir.

İstenen evraklarda eksik ve/veya hata olması durumunda adayların kayıt işlemleri sırasında düzeltmesi ve eksikliklerin tamamlanması istenecektir. Kayıt işlemleri bitinceye kadar belgelerindeki eksik ve hataları tamamlamayan adayların başvuruları geçersiz sayılarak kursla ilişiği kesilecektir.

Antrenör Eğitim Yönetmeliğinin 21. Maddesine göre Temel Eğitim Derslerinden muafiyet hakkı bulunan adayların muafiyet durumlarını belgelemeleri gerekmektedir.

Adayların, muafiyet nedeni olan belgelerinin fotokopisini (önlü-arkalı ve/veya tüm bilgilerin yer alacağı şekilde) “aslı gibidir” şeklinde tasdik ettirmeleri gerekmektedir. Söz konusu belgelerde muafiyeti sağlayacak bilgilerin bulunmaması durumunda muafiyet hakkını kullanmak mümkün olmayacaktır.

 

İSTENİLEN BELGELER

 

a)      4 adet vesikalık fotoğraf - (Biometrik orijinal fotoğraf)

b)      Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ya da noter onaylı sureti. - (Üniversite veya Lise mezunları ile üniversitede okuyan öğrencilerin e-devletten alacakları öğrenim belgeleri geçerli olacaktır. Mezuniyet belgelerinin, Milli Eğitim Bakanlığı ilgili birimleri, mezun olunan eğitim kurumu, Spor Genel Müdürlüğünün ilgili birimleri ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri tarafından yapılan aslına uygunluk/tasdik işlemleri kabul edilecektir.)

c)      E-Devlet Kapısından alınan, “Resmi Kurumlar” için verilen ve QR kodlu doğrulanabilir Adli Sicil Kaydı belgesi. – (Elektronik olarak doğrulanamayan belgeler kabul edilmeyecektir.)

d)      Sağlık Raporu - (Bağlı bulunduğu aile hekimliği veya Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren diğer sağlık birimlerinden alınmış EK-6 Durum Bildirir Tek Hekim Raporu” formunun aslı. Söz konusu belgenin alınamaması durumunda, hekim tarafından verilen “Antrenörlük yapmasında sakınca yoktur” ibaresinin yer aldığı diğer sağlık raporu belgesinin aslı.)

e)      Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden cezaları olmadığına dair yazı- 

f)       E-Devlet Kapısından alınan, QR kodlu doğrulanabilir Nüfus Kayıt Örneği belgesi.

g)      1. Kademe  Antrenör Belgesinin Tasdikli Sureti (1. Kademe Antrenör belgesinin aslı veya tasdikli sureti.)

İstenen belgelerde bahsedilen tasdik işleminde; “aslı gibidir” ibaresi, tasdik yapan kişinin adı soyadı, imzası, kurumunun mührü yer almadığı veya bu bilgilerin okunamadığı durumlarda tasdik işlemi kabul edilmeyecektir. Ayrıca tasdik yapılmış evrakın renkli/siyah-beyaz fotokopisi kabul edilmeyecektir.

        NOT: Adayların başvuru sırasında istenilen belgeleri  E-Devlet kapısı Spor Bilgi Sistemine yüklemesi gerekmektedir. Belgelerinizin aslı kurs yerine getirilecektir.

 

AKSARAY GOALBALL 1. KADEME ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSUNA KATILMAYA HAK     KAZANANLAR LİSTESİ

 

S.NO

T.C. KİMLİK  NO

ADI

SOYADI

1

14*******04

VAHAP CAN

KASAPGİL

2

47*******44

CAFER

ÖZDEMİR

3

71*******08

UĞUR

ÇAKAL

4

10*******78

BEKİR

BOZTAŞ

5

35*******86

OĞUZHAN

ADANUR

6

68*******12

METEHAN

ÖZDEMİR

7

61*******64

TANER

DEMİRCİOĞLU

8

13*******98

FATİH

TÜM

9

30*******50

SERPİL

SALİK

10

17*******26

SELHATTİN

KAYA

11

59*******28

SELMAN

SEVİNÇ

12

28*******50

RAMAZAN MUSTAFA

BAŞAR

13

56*******80

BURAK

UÇAR

14

46*******40

HAKAN

ERTAŞ

15

68*******68

YUSUF

ÇITAK

16

40*******96

EYYÜP

KORKUNÇ

17

18*******50

MEHMET

RENDECİ

18

21*******14

ERCÜMENT EKREM

DAVRAN

19

30*******54

AYSEL

BAŞ

20

63*******66

GAMZE

OFLUOĞLU

21

24*******16

YASİN

AYAZ

22

66*******40

AYŞE

GÖKALTIN

 

 

 

 

 

Bilal DEDE tarafından yazıldı 05 Temmuz 2018 Perşembe 13:48:00
Bu içeriği oyla 0 Oy