Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

Federasyonumuzun 2010 yılı faaliyet programında yer alan ve 20-23 Eylül 2010 tarihleri arasında Aksaray İlinde düzenlenen Futsal B2- B3 Türkiye Şampiyonası sonuçları aşağıdaki şekildedir.

                    

B2-B3 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLARI
                       AKSARAY
A GRUBU                                                 
BALIKESİR GESK
ORDU GESK
ÇANKAYA BLD.GESK
BURSA RUMELİ GESK
B GRUBU
AKTİF GENÇ GESK
TURGED GESK
BURSA OSMANGAZİ BLD GESK
C GRUBU
ESKİŞEHİR SPOR
ÜSKÜDAR KARADENİZ GESK
DİYARBAKIR GESK
D GRUBU
ANKARA GÖRBİR
GAZİANTEP ZEUGMA
BAŞKENT GESK
20.09 2010 PAZARTESİ 
BALIKESİR GESK        3 H - 0      BURSA RUMELİ GESK
ORDU GESK                 0   - 3      ÇANKAYA BLD GESK
AKTİF GENÇ GESK    0 – 1      TURGED
ESKİŞEHİR GÖRSEM         2 - 0      ÜSKÜDAR KARADENİZ GESK
ANKARA GÖRBİR     1-    1 GAZİANTEP ZEUGMA GESK
21.09 2010 SALI
ÇANKAYA BLD GESK      0-0      BALIKESİR GESK
BURSA RUMELİ GESK     0-3H   ÇANKAYA BLD GESK
ORDU GESK                       0-9      BALIKESİR GESK
BURSARUMELI GESK      0-3H   ORDU GESK
TÜRGED  1-5 BURSA OSMAN GAZİ BLD GESK
AKTİF GENÇLER GESK 8-0    BURSA OSMAN GAZİ BLD GESK
DİYARBAKIR GESK          4-0   ÜSKÜDAR KARADENİZ GESK
ESKİŞEHİR GÖRSEM         0-2   DİYARBAKIR GESK 
GAZİANTEP ZEUGMA      0-6   BAŞKENT GÖRME ENGELLİLER SK
ANKARA GÖRBİR             0-5   BAŞKENT GÖRME ENGELLİLER SK
22.09.2010 ÇARŞAMBA
BALIKESİR GESK 4 – 0   ESKİŞEHİR GÖRSEM        
DİYARBAKIR GESK   2-1 ÇANKAYA BLD GESK ( PENALTILAR
ANKARAGÖRBİR  0-10   BURSA OSMAN GAZİ BLD SPOR
BAŞKENT GESK          3- 0   TURGED
ESKİŞEHİR GÖRSEM         3-0     ANKARA GÖRBİR 
ÇANKAYA BLD GESK      2-1 TURGED
BALIKESİR GESK              1 -0 BURSA OSMAN GAZİ BLD. GESK
DİYARBAKIR GESK        3-0    BAŞKENT GÖRME ENGELLİLER SK
23.09.2010 PERŞEMBE
ANKARA GÖRBİR                  0-3   TURGED
ESKİŞEHİR SPOR                   0- 4   ÇANKAYA BLD.GESK
BURSA OSMAN GAZİ BLD   3-2 BAŞKENT GÖRME ENGEL. SK ( PENALTILAR)
BALIKESİR GESK       0-3 H    DİYARBAKIR GESK
B2-B3 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SIRALAMASI
1-      DİYARBAKIR GESK
2-      BALIKESİR GESK
3-      BURSA OSMAN GAZİ BLD SK
4-      BAŞKENT GÖRME ENGELLİLER SK
5-      ÇANKAYA BLD.GESK
6-      ESKİŞEHİR SPOR
7-      TURGED
8-      ANKARA GÖRBİR

 

 

Admin tarafından yazıldı 28 Eylül 2010 Salı 08:00:00 Categories: Futsal B2 - B3
Bu içeriği oyla 0 Oy