Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

CAMİAMIZA DUYURU!


       Son Günlerde Sosyal Medya Üzerinden, Şahsım ve Federasyonumuzun Kurumsal Kimliğine zarar Vermek Adına, Mesnetsiz, Haddini Aşan, İspatı Olmayan Beyanlar Verilerek Çeşitli Karalama ve İftiralar Yapılmaktadır. 
İddiaları Olanların İddialarını İspatlaması Gerektiğini Düşünerek ve Camiamızın Çok Sesliliğini Önemseyerek Bu Söylemlere Herhangi Bir Yaptırım uygulanmadı.


       Gelinen Süreçte;Kişilerin Kendilerine Camiamız İçerisinde Yer bulmaya Çalışma, Camia İçerisinde Tutunma, Kendilerini Önemli hissettirme, Vazgeçilmez Olduğu Algısı Yaratmaya Çalıştığını Geçen Zaman Bizlere Öğretti. Unutulmamalıdır ki; Federasyonu Oluşturan Unsurlar İç içedir ve Asla Ayrı Düşünülemezler.Her Kulüp, Her Yönetici, Her Sporcu, Her Antrenör, Her Hakem, Her Gönüllü ve Her Federasyon Çalışanı Kendi Görev, Yetki ve Çizgisini İçerisinde Bu Bilinçle Olduğu Sürece Bizler İçin Önemlidir.
 

        Federasyonumuzun Seçilmiş Bir Başkan ve Yönetim Kurulu Vardır. Bu Yönetim Görev Süresini Tamamlayana Kadar Kutsal Görevinin Başında Olacaktır. Bundan Sonraki Dönemde; Sınırları Aşan Her Durum için Gerekli Cezai ve Yasal Uygulamalar Yürürlükte Olacaktır.
 

                         Hasan SAYYIDAN
Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı

Bilal DEDE tarafından yazıldı 05 Ekim 2017 Perşembe 16:49:00
Bu içeriği oyla 5 Oy