Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

2016  FUTSAL  YÜKSELME GRUBU MÜSABAKALARI

Salon 1 : DAĞILGAN SPOR SALONU ( Kamp Merkezi içinde)  / Aksaray

1.GÜN 03.08.2016
Saat                        Kulüp
09.00            Denizli  GESK         -    Kocaeli Fatih Sultan Mehmet GESK
10.30            Diyarbakır Anadolu Mezopotamya GESK    -    Mardin GESK 
12.00            68 Aksaray GESK    -    Edeler GESK
13.30                  Konya GESK    -    İzmir Çağdaş Görmeyenler SK
15.00            Denizli GESK        -     Diyarbakır Anadolu Mezopotamya GESK
16.30            Kocaeli Fatih Sultan Mehmet GESK    -    Mardin GESK

2.GÜN 04.08.2016
09.00            68 Aksaray GESK    -    Konya GESK        
10.30            Edeler GESK        -    İzmir Çağdaş Görmeyenler SK
12.00              Denizli GESK        -    Mardin GESK
13.30             Kocaeli Fatih Sultan Mehmet GESK    -Diyarbakır Anadolu Mezopotamya 
15.00            68 Aksaray GESK    -    İzmir Çağdaş Görmeyenler SK
16.30            Edeler GESK    -        Konya GESK

 

 


2016  FUTSAL  YÜKSELME GRUBU MÜSABAKALARI

Salon 2 :  Aksaray Üniversitesi Spor Salonu / Aksaray

1.GÜN 03.08.2016
Saat                        Kulüp
09.00                         Samsun 1919 GESK     -    Anadolu Engelliler SK 
10.30                Genç Osmangazi GESK    -    İstanbul Altınokta SK    
12.00                Gaziantep Engelliler SK     -         Bakırköy Görme Sanat ve SK

2.GÜN 04.08.2016
Saat                    Kulüp
09.00                    Gaziantep Engelliler SK    -    1915 Çanakkale SK
10.30                    Samsun 1919 GESK         -           Genç Osmangazi GESK 
12.00                    Anadolu Engelliler SK         -    İstanbul Altınokta SK    
14.30                    Bakırköy Görme Sanat ve SK    -    1915 Çanakkale SK
16.00                    Samsun 1919 GESK    -    İstanbul Altınokta SK    
17.30                    Anadolu Engelliler SK       -        Genç Osmangazi GESK

 

 

 

 

 

 

Eren Yıldırım tarafından yazıldı 02 Ağustos 2016 Salı 22:25:00 Categories: Futsal B2 - B3
Bu içeriği oyla 0 Oy