Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

Federasyonumuzun 2015 Yılı Faaliyet Programında yer alan ve Kayseri'de Yapılacak Olan 17-20 Mayıs 2015 Tarihleri arasında B1 Futbol Yükselme Grubu Müsabakaları ve 20-22 Mayıs 2015 Tarihlerindeki B1 Futbol 2. Lig 2. Devre Müsabakaları için görevli Hakem Listesi belli olmuştur.

Hakemlerimizden İzin yazısı isteyenlerin çalıştıkları Kurumları ve Faks numaralarını belirten İzin yazısı dilekçelerini Federasyonumuzun ( 0312 ) 310 13 65 No'lu Faksına göndermeleri gerekmektedir.

 

 B1 FUTBOL YÜKSELME GRUBU GÖREVLİ HAKEM LİSTESİ: 

 

NO

ADI SOYADI

KATEGORİSİ

İLİ

1

BÜLENT KİMYON

ULUSLARARASI

ADANA

2

MEHMET ALTUN

ULUSLARARASI

KIRKLARELİ

3

CENGİZ ÖZENCİ

ULUSLARARASI

ANKARA

4

MUSTAFA BASMACI

ULUSAL

Ş.URFA

5

İRFAN ARGUZ

İL

KONYA

6

ZUHAL ALKAN

İL

ANKARA

7

VELİ YAVUZ

İL

İSTANBUL

8

B.SAMET TAŞKINÖZ

İL

ANKARA

9

ONUR PARLAK

İL

HATAY

10

FURKAN LADİK

İL

KAYSERİ

11

ANIL KARAHANÇER

İL

KAYSERİ

12

ERDAL SİNAN ÖZAKTAŞ

İL

ADANA

13

UĞUR GÜMÜŞ

İL

GAZİANTEP

14

SEZGİN ÇOBAN

İL

HATAY

15

FERDİ CİFÇİ

İL

BURSA

16

GÜLDEN RENÇBER

İL

GAZİANTEP

17

MESUT YILDIZ

İL

GAZİANTEP

18

ŞİRİN ÜZÜMCÜ(ALKAN)

İL

ÇANAKKALE

19

MURAT YANAR

İL

GAZİANTEP

20

NEZİH ALYÜZ

ADAY

K.MARAŞ

21

GÜLDEREN K. ARSLANER

ADAY

GAZİANTEP

22

ONUR MİŞE

ADAY

KAYSERİ

23

İBRAHİM GECİZ

ADAY

DENİZLİ

24

LEYLA TARLAN

ADAY

DENİZLİ

25

UĞUR TEKECİ

ADAY

ANKARA

26

GÜRKAN ATLI

ADAY

ANKARA

27

MELİKE BASMACI

ADAY

Ş.URFA

28

HÜSEYİN TOY

ADAY

HATAY

29

ÖZCAN KORKMAZ

ADAY

İSTANBUL

30

YASİN TAŞKINÖZ

ADAY

MALATYA

31

NESRİN YÜCE

ADAY

GAZİANTEP

32

MESUT ARGUZ

GÖZLEMCİ

 

33

METİN YILMAZ  GÜR

GÖZLEMCİ

 

34

OYA KAÇAR

GÖZLEMCİ

 

B1 FUTBOL 2.LİG 2. DEVRE MÜSABAKALARI GÖREVLİ HAKEM LİSTESİ:

 

NO

ADI SOYADI

KATEGORİSİ

İLİ

1

BÜLENT KİMYON

ULUSLARARASI

ADANA

2

MEHMET ALTUN

ULUSLARARASI

KIRKLARELİ

3

CENGİZ ÖZENCİ

ULUSLARARASI

ANKARA

4

MUSTAFA BASMACI

ULUSAL

Ş.URFA

5

FERDİ CİFÇİ

İL

BURSA

6

ZUHAL ALKAN

İL

ANKARA

7

VELİ YAVUZ

İL

İSTANBUL

8

B.SAMET TAŞKINÖZ

İL

ANKARA

9

ONUR PARLAK

İL

HATAY

10

FURKAN LADİK

İL

KAYSERİ

11

ANIL KARAHANÇER

İL

KAYSERİ

12

ŞİRİN ÜZÜMCÜ (ALKAN)

ADAY

ÇANAKKALE

13

YASİN TAŞKINÖZ

ADAY

MALATYA

14

ONUR MİŞE

ADAY

KAYSERİ

15

ÖZCAN KORKMAZ

ADAY

İSTANBUL

16

MELİKE BASMACI

ADAY

Ş.URFA

17

MESUT ARGUZ

GÖZLEMCİ

 

18

OYA KAÇAR

GÖZLEMCİ

 

NOT: Hakemlerimiz Kayseri'de Konaklamaları için Yönetim Kurulu Üyemiz ve İl Temsilcimiz ÜMMET EKİCİ'YE (0505 279 40 40) iletişime geçebilirler.

Admin tarafından yazıldı 11 Mayıs 2015 Pazartesi 14:52:00 Categories: Futbol Futsal B2 - B3
Bu içeriği oyla 0 Oy