Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

 Federasyonumuzun 2011 Yılı Faaliyet Programında yer alan Atletizm Dünya Oyunları Hazırlık Kampı 07-31 Mart 2011 tarihleri arasında Antalya'da yapılacaktır.

Kampa Katılacak Sporcu ve Teknik Ekip Listesi aşağıdadır.

Kamp Konaklamaları Kristal Beach Otelde yapılacaktır.Adres : Akdeniz Bulvarı No : 117 Konyaaltı 

İzin yazısı isteyen sporcuların en kısa sürede Federasyonumuzun 0 312 310 13 65  No’lu Faksına çalıştıkları kurumların adreslerini ve Faks numaralarını göndermeleri gerekmektedir.  



 İrtibat İçin Ömer BARAN Kamp Müdürü Tel : 0505 552 97 87

BAYANLAR
Sıra No Adı-Soyadı İli Doğum Tarihi Düzeyi Branşı
1 İPEK KELEŞ G.ANTEP 1990 B1 100-200
2 AYŞE ÖZCAN K.MARAŞ 1990 B1 800-1500
3 SÜMEYYE ÖZCAN K.MARAŞ 1990 B2 1500-GÜLLE ATMA
4 GAMZE ŞAHİN BALIKESİR 1992 B2 100
5 GURBET DAMAR DİYARBAKIR 1995 B3 100-200
6 ÖZGE CAN DİYARBAKIR     MASÖZ
 
ERKEKLER
Sıra No Adı-Soyadı İli Doğum Tarihi Düzeyi Branşı
1 GÖKSU TÜKEL MANİSA 1990 B1 100-200
2 ORHAN AKIN İSTANBUL 1990 B1 400-UZUN ATLAMA
3 YAŞAR DEMİR G.ANTEP 1991 B1 800-1500
4 EMRE YAYLACI MALATYA   B1 YÜKSEK ATLAMA
5 SALİH KARADENİZ TOKAT 1974 B1 GÜLLE-ÇEKİÇ
6 YUSUF GÜLMEZ İZMİR 1972 B1 DISK ATMA
7 TACİM NERGİZ ANKARA 1990 B1 1500-5000
8 OĞUZ AKBULUT SİVAS 1992 B2 100-200
9 MUHAMMET KÖSE BURSA 1992 B2 1500-5000
10 NESİM ÖNER D.BAKIR 1994 B2 800-1500
11 MURAT KILIÇ ADIYAMAN 1995 B2 YÜKSEK ATLAMA
12 SEMİH DENİZ BURSA 1989 B2 800
13 MUSTAFA KÜÇÜK BURSA 1984 B2 100-200
14 SAVAŞ YOL BALIKESİR 1987 B2 GÜLLE-DİSK
15 BURAK GÜLMEZ K.MARAŞ 1995 B3 5000
16 ŞENOL UĞUR BURSA 1976 B3 CİRİT
17 ÖMER SARAÇOĞLU BURSA 1983 B3 YÜKSEK ATLAMA
18 ABDULLAH YAKIN ANKARA 1990 B3 200-400
19 SABRİ YILMAZ G.ANTEP 1988 B3 800-1500
20 MUSTAFA ÇAKMAK K.MARAŞ 1989 B3 GÜLLE –DİSK ATMA
21 ENİS FURKAN AYDIN ANKARA 1993 B3 GÜLLE –DİSK ATMA
22 ZÜLFİKAR SÜRE ANKARA 1976 B3 1500-UZUN ATLAMA
23 NEDİM OYİT MANİSA 1986 B2 ÇEKİÇ ATMA
24 TACİM NERGİZ ANKARA 1990        B1 1500-5000
 
 
TEKNİK KURUL VE ANTRENÖRLER
S.N. Adı Soyadı  Görevi  İli 
1 ÖMER BARAN           KAMP MÜDÜRÜ  DİYARBAKIR
2 DR.ŞERİF ALİ KUTLAY  TEKNİK KURUL  İZMİR
3 ÖMER FARUK İNEÇLİ  TEKNİK KURUL- ANTRENÖR  ADANA
4  SERDAL KADIOĞLU  TEKNİK KURUL- ANTRENÖR  ADANA
5 İSMET TOK  TEKNİK KURUL- ANTRENÖR  İZMİR
6  MUHYETTİN GÖKÇE  ANTRENÖR  DİYARBAKIR
7  SEDAT YAPICIOĞLU                ANTRENÖR      İZMİR
8 İSMAİL KARAGÖZ  ANTRENÖR  ANKARA
9 YILMAZ KAYA                            ANTRENÖR                               BURSA
10  HATİCE YILDIZ                          ANTRENÖR                                AKSARAY
11 BETÜL CEVHEROĞLU   ANTRENÖR   ADANA
12 ALPARSLAN ASİLKAN ANTRENÖR   K.MARAŞ
13  NURTEN OĞUZ               KILAVUZ ATLET                     MERSİN
14 ALİ UZUN                            KILAVUZ ATLET              MERSİN
15  KADRİ ALGAN                 KILAVUZ ATLET                ADANA
16 HIDIR AYDIN                            KILAVUZ ATLET                ADANA
17  NİLÜFER ÖZEN               KILAVUZ ATLET                       BALIKESİR
18  KÜBRA TOLGA                 KILAVUZ ATLET                       BALIKESİR
19 AGİT AKINCI      KILAVUZ ATLET       KIRŞEHİR  
20 ABDULAFFUR ÖZMEZ              KILAVUZ ATLET  
21 İBRAHİM KIZILKAYA KILAVUZ ATLET K.MARAŞ
22 MÜKREMİN BAŞKAN KILAVUZ ATLET K.MARAŞ
 
 
 
 
Admin tarafından yazıldı 02 Mart 2011 Çarşamba 08:00:00 Categories: Atletizm
Bu içeriği oyla 0 Oy