Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu

KAMPA ÇAĞIRILAN SPORCU LİSTESİ AŞAĞIDADIR.

OTEL  BİLGİLERİ   ADRESİ   ;

KAYSERİ  GRAND  ARSLAN  HOTEL  

OSMAN  KAVUNCU   CADDESİ   BOZALTI  SOKAK  NO : 4  DÜVENÖNÜ  MELİKGAZİ / KAYSERİ   TEL:   ( 0352 )  330  46 10    www.grandarslan.com 

FUTSAL  B2 - B3  GELİŞİM VE SEÇME KAMPI İSİM LİSTESİ  2014
SIRA ADI SOYADI KATEGORİ KULÜP  ADI  KATILDIĞI İL 
1 ALİ GENÇ B3 NİLÜFER BEL. GESK  BURSA 
2 GÖKHAN REYHAN B3 NİLÜFER BEL. GESK BURSA 
3 İBRAHİM YILDIZ B3   DİYARBAKIR 
4 ÖMER SARAÇOĞLU B3   BURSA 
5 MUHAMMET BİNGÖL B3   MALATYA 
6 NEVZAT YILDIRIM B3  AKTİF GENÇLER GESK  ANKARA 
7 BULUT KARHAN B3 AKTİF GENÇLER GESK ANKARA
8 SALİH ADAR B3 AKTİF GENÇLER GESK ANKARA
9 SABRİ YILMAZ B3 ÇANKAYA BEL GESK ANKARA
10 EMRAH KARTAL B3 YENİMAHALLE BEL GESK ANKARA
11 YUSUF CAN ÖZKARA B3 TURGED   GESK  İSTANBUL
12 İSA AKTEN B3   MERSİN
13 FURKAN SAYDAN B3 ESKİŞEHİR  GESK  ESKİŞEHİR 
14 HAKAN ÇIRA B3   TRABZON
15 ZÜLFİKAR SÜRE B2 ÇANKAYA BEL GESK  ANKARA
16 UĞUR KARAKAŞ B2 AKTİF  GENÇLER  GESK  ANKARA
17 GÜNDÜZ ELLEK B2 NÜLİFER BEL.  GESK  BURSA 
18 ÇETİN İNAÇ B2 NÜLİFER BEL.  GESK  BURSA 
19 SUAT ÖNER B2 NÜLİFER BEL.  GESK  BURSA 
20 D.ALİ DALGIÇ B2 UMUT IŞIĞI  GESK  ANKARA
21 AHMET BARULAY B2 NİLÜFER   BEL GESK  BURSA 
22 OĞUZHAN ÖZÇELİK B2 ÇANKAYA  BEL GESK  ANKARA
23 AHMET TOK B2 NİLÜFER BEL GESK  BURSA 
24 HALİL İBRAHİM ŞAHİN B2 UMUT  IŞIĞI  GESK ANKARA
25 BAYRAM YÜCELER B2 ESKİŞEHİR  GESK  ESKİŞEHİR 
26 YUNUS EMRE ULUDAĞ B2 MEVLANA ENG. GESK  KONYA
27 SERKAN KORKMAZ B2 MEVLANA ENG. GESK  KONYA
28 AHMET TAN B2 MALATYA   GESK  MALATYA 
29 BALKAR SÜMER CANTÜRK B2 TURGED  GESK  İSTANBUL 
30 AHMET CEYLAN   ÇANKAYA GESK  
31 ŞENOL ŞEN   YENİMAHALLE BEL GESK  
32 MURAT CAN MUMA   ÇANKAYA GESK TRABZON
33 BURAK KARADEMİR KALECİ ESKİŞEHİR  GESK  ESKİŞEHİR 
34 İSLAM YAMAN KALECİ GENÇ OSMAN GAZİ  BURSA 
35 ÖMÜR TUZCU KALECİ GENÇ OSMAN GAZİ  BURSA 
36 AYKUT AKYÖN KALECİ ÇANKAYA  BEL GESK ANKARA
37 ALİ CAN BODUROĞLU KALECİ TURGED  GESK  İSTANBUL
38 ÖMER KULAKSIZ KALECİ MEVLANA  GESK KONYA
39 OSMAN PEPE TEKNİK KURUL ÜYESİ    
40 ADEM KIRAÇ 1. ANTRENÖR   TEKNİK KURUL ÜYESİ  
41 GÖKHAN   ÇETİN  2.ANTRENÖR    
42 YAKUP ÇETİNKUŞ KAMP MÜDÜRÜ    
      ADEM KIRAÇ TEKNİK KURUL ÜYESİ MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ  
       
       
Admin tarafından yazıldı 21 Kasım 2014 Cuma 08:00:00 Categories: Futsal B2 - B3
Bu içeriği oyla 0 Oy