01-06/05/2019 TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA MANVGAT DA YAPILACAK OLAN ULUSLARARASI TURNUVA DA LEVELL 1 DÜZEYİ İÇİN SINAV AÇILMASI PLANLANMAKTADIR

SINAVA BAŞVURU ŞARTLARI GOALBALL HAKEM VE GÖZLEMCİ TALİMATINA GÖRE

D) Uluslararası hakem

a)Ulusal hakem olmak

b)Ulusal hakem olarak en az bir yıl faal görev yapmış olmak.

c) İBSA tarafından kabul edilen dillerden en az birini yeter derecede bilmek,

d)İBSA tarafından yapılacak olan Hakem Sınav Prosedürüne göre yapılacak sınavlarda başarılı olmak.

d)Uluslararası hakemlik sınavına girecek aday ulusal hakemlerin belirlenmesi ve IBSA ya bildirilmesi MHK  tarafından yapılacaktır.

 

BU MADDELER DOĞRULTUSUNDA 2018 YILI İÇERİSİNDE FAAL OLARAK MAÇLARDA GÖREV ALAN VE 2019 HAKEM GELİŞİM SEMİNERİNE KATILAN HAKEMLER SINAVA GİREBİLECEKLERDİR.

*2018 YILI İÇERİNDE FAAL OLARAK MAÇLARDA GÖREV ALAN VE 2019 HAKEM GELİŞİM SEMİNERİNE KATILAN ULUSAL HAKEMLERİMİZİN ENGEÇ 11/04/2019 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR  SON BEŞ (5) YIL  İÇERİSİNDE ALINMIŞ EN AZ 6 ALTI AYLIK YABANCI DİL (İNGİLİZCE) KURSUNA GİTTİĞİNE DAİR BELGEYİ goalballhakemleri@gmail.com ADRESİ ÜZERİNDEN TARATARAK GOLABALL MHK YE İBRAZ ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. BELGENİN ASLININ NOTER ONAYLI ASLI GİBİDİR HALİ SINAV YERİNDE MHK YE TESLİM EDİLECEKTİR.

* SINAVA GİRE BİLME ŞARTLARINDAN (C) BENDİNE GÖRE İBSA TARAFINDAN KABUL EDİLEN İNGİLİZCE DİLİNİ YETERİ DERECEDE BİLMEK VE (D) ULUSLARARASI HAKEMLİK SINAVINA GİRECEK ADAY ULUSAL HAKEMLERİN BELİRLENMESİ VE IBSA YA BİLDİRİLMESİ MHK  TARAFINDAN YAPILACAKTIR, MADDELERİ DOĞRULTUSUNDA İNGİLİZCE DİL BİLGİSİNİN GÜNCELLİĞİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK SON BEŞ YILI KAPSAYAN BELGE ZORUNLUDUR, ULUSAL HAKEMLERİN 2018 YILI İÇERİSİNDE Kİ GÖREV ALDIKLARI MAÇLARDA TUTULAN HAKEM GÖZLEM RAPORLARINDAN 70 VE ÜZERİ PUAN ALMIŞ OLMALARI GEREKMEKTEDİR. 

Bilal DEDE tarafından yazıldı 09 Nisan 2019 Salı 17:39:00
Bu içeriği oyla 0 Oy

Gençlik ve Spor Bakanı

Mehmet Muharrem KASAPOĞLU

Spor Hizmetleri Genel Müdürü

Federasyon Başkanımız